Маккейн розповів про позитивні прогнози лікування раку мозку

Щоправда, політик не може говорити "в рожевих тонах про своє здоров'я".

Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн позитивно охарактеризував медичну допомогу, яку йому надають, та результати лікування раку мозку.

Про це пише CNN.

"Прогноз досить хороший. Я зіткнувся з серйозною формою онкології, не можу говорити в рожевих тонах про своє здоров'я, але результати лікування чудові", - заявив сенатор.

ВідеоСенат США зустрів оплесками Джона Маккейна, який прийшов на роботу після операції

Він додав, що 11 вересня він повинен отримати результати чергового обстеження раку мозку, і при цьому він сповнений оптимізму, так як, за його словами, він отримує "найкраще лікування з можливих".

Нагадаємо, в середу ввечері, 19 липня, Джону Маккейну діагностували пухлину мозку. CBS News вирішили пояснити, що це означає для політика. Лікарі чекали патологічний звіт, перш ніж призначити лікування. Ймовірно, це було зроблено через те, що медики також підозрювали метастатичним меланому, з якою Маккейн бився в минулому.

Повідомляється, що у сенатора первинна пухлина головного мозку. Діагноз був поставлений після того, як в минулу п'ятницю, 14 липня, політику видалили згусток крові над його правим оком.

Залиште свій коментар