"Марш проти страху" у Брюсселі опинився під загрозою нападу терористів

Питання безпеки все ще надто гостро стоїть у столиці країни.

Влада Бельгії закликає жителів Брюсселя відмовитися від недільного маршу проти тероризму з міркувань безпеки. Глава місцевого МВС Ян Ямбон і бургомістр Брюсселя Іван Майор звернулися з відповідним закликом до населення.

"З огляду на потребу в поліцейських на місцях і пріоритет, що віддається розслідуванню, ми хочемо закликати не проводити маніфестацію", - заявили вони.

При цьому чиновники запевнили, що розділяють почуття городян, але хочуть, щоб маніфестація була перенесена на кілька тижнів.

Наразі через соцмережі підтвердили свою участь у "Марші проти страху" близько шести тисяч чоловік. Захід почнеться в районі історичної біржі Брюсселя, де виник неформальний меморіал жертвам терактів 22 березня.

Поліція оголосила, що буде проводитися огляд учасників маршу. Їх просять приходити без сумок і рюкзаків. Влада офіційно не забороняє акцію, але і не схвалює її проведення саме зараз.

Як відомо, сьогодні ж у Бельгії було вбито охоронця АЕС. У нього викрали пропуск на цей об'єкт. Днями повідомлялося, що справжньою мішенню брюссельських терористів були атомні електростанції. 

Тим часом по всій Європі посилюють заходи безпеки. У Ватикані готуються до найтривожнішого через терористичну загрозу Великодня, котрий припадає на ближчу неділю.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: