Маск обійшов Безоса і став найбагатшою людиною світу

Маск обійшов Безоса і став найбагатшою людиною світу

Associated Press

Маск став найбагатшою людиною у світі після того, як його статки зросли до 185 мільярдів доларів.

Американський підприємець та засновник компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск став найбагатшою людиною світу. Маск обігнав засновника компанії Amazon Джеффа Безоса.

Його статки значно збільшилися після зростання акцій компанії Tesla на фондових торгах, інформує американський телеканал CNBC.

Зазначається, що на початку 2020 року Маск з доходом близько 27 млрд доларів ледве потрапив до числа 50 найбагатших людей світу. Впродовж року акції компанії Tesla зростали разом з його зарплатнею, чим збільшували капітал Маска.

Різниця між статками Маска та Безоса становить близько одного мільярда доларів. Станом на сьогодні загальна вартість активів керівника Amazon оцінюють в 184 млрд доларів.

Фондові торги в США ще тривають, але сесія закінчиться через декілька годин.

Нагадаємо, що наприкінці грудня акції Tesla різко впали у день дебюту в індексі S&P 500, цьому сприяв, як новий штам коронавірусу, так і новина про те, що Apple потенційно може стати конкурентом Tesla у виробництві електромобілів. Акції компанії обвалилися аж на 6,5% з рекордного піку попередньої сесії, що стало найбільш різким одноденним падінням за тиждень, а засновник компанії Ілон Маск, який піднімався на другий рядок у рейтингу найбагатших людей світу, за день втратив 8,8 млрд доларів. 

"Теслу" занесуть до біржового індексу S&P: що це означає для компанії

"Теслу" занесуть до біржового індексу S&P: що це означає для компанії
Наступна публікація