Майже 80% британців незадоволені переговорами уряду щодо Brexit

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Три чверті жителів Великої Британії також незадоволені діяльністю Терези Мей на посаді прем’єр-міністра.

Переважна більшість британців (78%) незадоволена діями уряду під час переговорів щодо виходу Великої Британії з Європейського союзу, тоді як 74% загалом не схвалюють діяльність Терези Мей на посаді прем’єра країни.

Про це свідчать результати опитування видання Sky News.

Так, лише 10% опитаних схвалюють дії уряду Великої Британії під час переговорів з ЄС щодо виходу країни з його складу, тоді як 78% вважають їх незадовільними.

Одночасно падає і підтримка прем’єра країни Терези Мей – її діяльність не схвалюють 74% британців. Загалом недовіра до уряду, та до Мей зокрема, виросла в середньому на 15-20% за останні кілька місяців.

Половина британців вважає, що в країні варто провести другий референдум щодо її виходу з Євросоюзу, тоді як 51% вважає що Brexit матиме погані наслідки для країни загалом. Також 52% вважають, що вихід Британії з ЄС погано відобразиться на економіці країни.

Нагадаємо, на початку липня на сайті уряду Великої Британії було опубліковано документ "Майбутнє відносин між Сполученим Королівством та Європейським Союзом", який є планом виходу країни зі складу Європейського Союзу. Дата виходу призначена на 29 березня 2019 року.

У другу річницю референдуму, на якому британці проголосували за вихід своєї країни з ЄС, тисячі людей вийшли на протест проти Brexit. Люди вимагали нового референдуму щодо угоди з Європейським союзом.

ВідеоБританці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Вийти не можна залишитися. Противники виходу Британії з ЄС пройшли маршем центральними вулицями Лондона – до будівлі парламенту. Марш приурочили до другої річниці так званого Brexit, коли країна проголосувала за від’єднання. Опоненти виходу Британії вимагають провести новий референдум щодо умов розлучення між королівством та ЄС. Офіційна дата від’єднання Сполученого Королівства – це 29 березня 2019 року. Але до цього часу Лондону і Брюсселю слід домовитися, якими будуть їхні економічні відносини після цього історичного кроку.

Британці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції