Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На "Берлінале" відзначили фільми про теракт Брейвіка і письменника Довлатова

Основні тріумфатори фестиваля стануть відомі цим вечором.

Незалежні журі 68-го міжнародного берлінського кінофестивалю нагородили власних фаворитів. Так, представники екуменічного журі відзначили стрічку "Утойя" про події на однойменному острові, де озброєний терорист Андерс Брейвік у 2011 році напав на молодіжний табір.

Також нагороду в 2,5 тисячі євро отримала картина "В коридорах" Томаса Штубера. Ця ж робота стала фаворитом і для гільдії німецьких артхаус-кінотеатрів. Газета Berliner Morgenpost віддала свій прих російській стрічці "Довлатов" Олексія Германа-молодшого. Журі Amnesty International Film Prize преміювала 5 тисячами євро авторів фільмів "Central Airport THF" Каріма Айну і "Ельдорадо" Маркуса Імхофа. У програмі "Форум" відзначили фільм "Theatre of War" Лоли Аріас, а в секції "Панорама" було виділено стрічку "Styx" Вольфганга Фішера про жінку, котра самостійно на човні перепливає Гібралтар.

Переможців основного конкурсу "Берлінале" назвуть ввечері 24 лютого.

ВідеоНа кінофестивалі "Берлінале" презентували стрічку української режисерки

Сьогодні вночі у секції "Панорама" уперше показали художній фільм Марисі Нікітюк "Коли падають дерева". Стрічка профінансована частково Держкіно, а також фондами в Польщі та Македонії. Головну роль там зіграла 4-річна акторка. А дорослі герої стрічки вражали відвертими інтимними сценами.

На кінофестивалі "Берлінале" презентували стрічку української режисерки

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції