Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На виборах президента Росії в Путіна буде сім суперників. Повний список

ЦВК поки що офіційно зареєструвала трьох кандидатів.

За крісло президента Росії змагатимуться вісім кандидатів.

Російська ЦВК уже зареєструвала трьох – нинішнього президента РФ Володимира Путіна (самовисуванець), а також Павла Грудініна (Компартія РФ) та Володимира Жириновського (ЛДПР). Останніх двох висунули в кандидати парламентські партії, тому їм, відповідно до законодавства, не потрібно збирати підписи на висування, як решті. Про це пише "Інтерфакс".

7 лютого ЦВК Росії планує зареєструвати кандидатами в президенти Григорія Явлінського ("Яблуко"), Бориса Титова ("Партія зростання") і Сергія Бабуріна ("Російський загальнонародний союз"). Їх підписні листи раніше пройшли необхідні перевірки.

8 лютого офіційно зареєструють Ксенію Собчак (іде на вибори від "Громадянської платформи") та Максима Сурайкіна ("Комуністи Росії").

"Відбулося чергове засідання робочої групи, на якому підбили підсумки перевірки підписів Ксенії Собчак і Максима Сурайкіна. За підсумками перевірки були відбраковані 1,33% підписів Собчак і 3,72% Сурайкіна. Таким чином, кількість достовірних підписів достатня для їхньої реєстрації", - зазначила глава ЦВК РФ Елла Памфілова.

Нагадаємо, вибори президента Росії відбудуться 18 березня цього року – в день, коли після так званого референдуму Путін "приєднав" Крим до РФ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції