У "Єдиній Росії" пообіцяли "кадрову чистку" через погані результати на виборах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Партія має намір провести "роботу над помилками".

Секретар генеральної ради "Єдиної Росії" Андрій Турчак повідомив, що найближчим часом партія проведе "роботу над помилками" в тих регіонах, де був показаний незадовільний результат на виборах, повідомляє у понеділок, 10 вересня, Медуза.

"У найближчий час ми зробимо і кадрові, і організаційні висновки", - заявив Турчак.

При цьому він підкреслив, що з урахуванням депутатів, що обираються по одномандатних округах, партія отримала контроль у всіх 16 регіональних парламентах, які обиралися 9 вересня.

Нагадаємо, у неділю, 9 вересня, по всій території Росії відбулись місцеві вибори, на яких прогнозовано у більшості перемогли кандидати від владної партії "Єдина Росія".

ВідеоВибори в РФ: чим закінчилися масштабні акції протесту у день голосування

Вибори та протести. У єдиний день голосування, коли в Росії обирали мерів та губернаторів, у містах відбулись масштабні протести. Тисячі людей вийшли проти підвищення пенсійного віку. Закінчилися мирні акції розгоном та переповненими автозаками. Затриманих понад вісім сотень.

Вибори в РФ: чим закінчилися масштабні акції протесту у день голосування

Серед неочікуваних результатів – "Єдина Росія" програла комуністам вибори до парламентів Ульянівської та Іркутської областей, а також Республіки Хакасія. Крім того, в чотирьох регіонах - Хакасії, Приморському та Хабаровському краях, а також у Володимирській області - кандидати в губернатори, яких підтримувала "Єдина Росія", не змогли перемогти в першому турі. Також кандидат від "єдиноросів" Олександр Саввінов програв на виборах мера Якутська колишній віце-меру Сардані Авксентьєвій.

Фотогалерея Мітинги проти пенсійної реформи у Росії: сотні затриманих, поліція била протестувальників (24 фото)

Вибори минули на тлі масових протестів проти пенсійної реформи в країні, які зачепили щонайменше 83 міста. Всі вони були несанкціоновані владою, а тому під час акцій правоохоронці по всій Росії затримали більше тисячі осіб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції