Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нам є чого повчитися в України" - командувач військ США в Європі

За його словами, американська армія має позитивний досвід співпраці з українськими колегами.

Генерал-лейтенант Бен Ходжес, який є командувачем сухопутними військами США в Європі, вважає, що американська армія має позитивний досвід співпраці з українською стороною і в нас є чому повчитися. Про це він зазначив під час виступу на Львівському безпековому форумі, пише ЕП.

"Ми ніколи не стикалися з російськими військами, нам ніколи не доводилося протидіяти російській радіоелектронній боротьбі. А українські солдати мають цей досвід. Саме тому нам є чого навчитися в українських солдатів. І співпраця з Україною корисна для нас", - сказав він.

Та додав, що американське військове обладнання, яке наразі використовують ВСУ, дозволяє отримати унікальні дані польових випробувань.

"Наші протигарматні радари виявилися навіть кращими у використанні, ніж ми думали. Ми отримали кращі дані про їхню ефективність", - заявив генерал.

Один з радарів, до речі, був  знищений російськими окупантами на Сході.

Нагадаємо, сьогодні, 30 листопада, під час Львівського безпекового форуму стався інцтидент, пов'язаний із картою Донбасу. Голова Львівської ОДА Олег Синютка обурився написом "Народні республіки Донецька та Луганська" на карті, що зображала розташування російських військ.

ВідеоВ Україні хочуть дозволити військовим, які постраждали під час бойових дій, продовжувати служити в ЗСУ

Залиште свій коментар

Вибір редакції