Не електромобілями єдиними: Ілон Маск вирішив випускати текілу під брендом Tesla

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бізнесмен вирішив розширити виробничі горизонти.

Відомий бізнесмен і винахідник Ілон Маск вирішив випускати текілу під брендом Tesla - компанії, яка спеціалізується на виробництві електромобілів.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Twitter і виклав фото етикетки пляшки з алкогольним напоєм.

Текіла Маска буде називатися Teslaquila.

Перед цим американське видання CNBC написало про те, що Tesla подала заявку на реєстрацію "спиртного напою з рослини агава". В якості підтвердження цієї інформації Маск і опублікував етикету "теслакіли".

Нагадаємо, на початку року засновник Space X і Tesla Ілон Маск продавав вогнемети. Одна така штука коштувала 500 доларів, всього їх було випущено 20 тисяч. За словами Маска, вогнемети розкупили менше, ніж за тиждень.

На сайті компанії писали, що вогнемет "гарантовано пожвавить будь-яку вечірку". Також, коли почався попередній продаж товарів, Маск написав, що "коли трапиться зомбі-апокаліпсис, ви будете раді, що купили вогнемет! Або він врятує вас від орди ожилих мерців, або ми повернемо гроші".

ВідеоІлон Маск має заплатити штраф у 20 мільйонів доларів та полишити посаду голови ради директорів Tesla

Штраф Ілону Маску! Найвідоміший винахідник сучасності має заплатити 20 мільйонів доларів штрафу та покинути посаду голови ради директорів Tesla – компанії-виробника електрокарів, яку сам він і заснував. Чим же завинив бізнесмен та успішний інженер – дивіться в сюжеті.

Ілон Маск має заплатити штраф у 20 мільйонів доларів та полишити посаду голови ради директорів Tesla

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції