Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не виняток: США не знімуть санкції із "Роснефти" заради проекту Exxon Mobil

Запит нафтового гіганта розглядається і вивчається адміністрацією Трампа.

США не знімуть санкції з "Роснефти" заради проекту компанії Exxon Mobil, яка планувала спільну з російським нафтовим концерном розробку родовищ у Чорному морі.

Про це заявив американський міністр фінансів Стівен Мнучин, - інформує "Радіо Свобода".

Exxon хотіла отримати від Вашингтона дозволу вивести "Роснефть" з-під санкцій, - повідомляє Wall Street Journal. Компанія раніше потрапила під санкції, які були введені Америкою за анексію Криму і підтримку бойовиків на сході України.

"Запит нафтового гіганта розглядається і докладно вивчається адміністрацією Трампа, оскільки концерн включає в себе компанії, якими раніше керував нинішній держсекретар США Рекс Тіллерсон ", - пише АР.

Однак спільні проекти ExxonMobil і "Роснефти" потрапили під американські санкції, згідно з яким компанії США не мають права передавати російської компанії сучасні технології буріння і використовувати їх для розробки родовищ на Чорноморському шельфі.

Прохання ExxonMobil зробити для неї виняток у питанні антиросійських санкцій привернули увагу Конгресу, який, навпаки, налаштований на їх розширення через кібератаки під час виборів у США.

Відео Американський Конгрес може заборонити адміністрації Трампа самостійно зняти санкції з Росії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції