Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Німці вбачають у Трампі більшу проблему, аніж у Північній Кореї

Стосунки між Німеччиною та США характеризують негативними.

Німці вважають, що для зовнішньої політики Німеччини президент США Дональд Трамп є важчим випробуванням, аніж Північна Корея або Росія.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на дослідження Koerber Foundation.

За даними видання, найбільшу проблему своєї країни німці вбачають у міграційній кризі, зокрема напливі біженців. 26% респондентів дослідження висловлюють занепокоєння тим, як Німеччина надалі справлятиметься з налагодженням ситуації з напливом біженців і їхнім поселенням.

Що стосується зовнішньої політики, то Дональда Трампа німці вважають найбільшим випробуванням для Німеччини. За це проголосували 19% опитуваних. Далі напруження відчувають у стосунках з Туреччиною (17%), Північною Кореєю (10%) та Росією (8%).

Найбільше у політиці Трампа Німеччину непокоїть вихід з Паризької угоди, відмова від засвідчення ядерної угоди з Іраном, а також критика в бік ФРН щодо внеску у військовий альянс НАТО а також торговельної політики країни.

Таким чином, серед 1005 опитуваних близько 56% вважають стосунки з США поганими.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки завершили участь у глобальній угоді щодо міграції. Таке рішення в США обґрунтували тим, що самі американці повинні вирішувати міграційну політику своєї країни. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції