Німеччині загрожують атаки "Ісламської держави" - контррозвідка

Ісламісти намагаються вербувати біженців з Сирії та Африки.

Бойовики "Ісламської держави" планують теракти у Німеччині.

У цьому переконаний президент федерального відомства із захисту конституції (контррозвідка ФРН) Ханс-Георг Маасен. Про терористичну загрозу Маасен повідомив в інтерв'ю газеті  Welt am Sonntag, пише РБК.

"ІД планує проводити теракти проти Німеччини та її інтересів", - заявив глава контррозвідки країни.

Втім, Маасен пояснив, що наразі федеральне відомство не має конкретних даних щодо планів терористів. Однак, відомо, що пропаганда ісламістів наразі націлена на заохочення до терактів у Німеччині.

Зокрема, Маасен повідомив про кілька випадків, коли громадяни, які повернулися з Сирії, планували влаштувати атаки у Німеччині.

За словами голови контррозвідки країни, уникнути масштабних терактів у Німеччині вдалося завдяки вдалій роботі органів безпеки та випадку. Оскільки кілька разів вибухові пристрої просто не спрацьовували.

Маасен пояснив, що відомству було відомо про 300 спроб ісламістів завербувати біженців з Африки та Сирії. Крім того, близько 1,1 тисячі осіб у розвідці Німеччини вважали потенційно небезпечними.

За відомостями видання, у його розпорядженні опинився документ,  згідно з яким у країні видано ордер на арешт 76 ісламістів, готових до здійснення атак. 

Рівень терористичної загрози

Нагадаємо, що ЦРУ попередило Агентство внутрішньої безпеки Польщі про високу імовірність терористичних актів у Варшаві. 

Схожі сигнали були отримані з розвідувальних джерел, наближених до арабських організацій у Західній Європі. Повідомляється, що теракти можуть здійснити одночасно в Софії, Бухаресті, Будапешті, Берліні та Варшаві під час Всесвітніх днів молоді між 27 і 31 липня.

Агентство внутрішньої безпеки Польщі запевняє, що тісно співпрацює з партнерськими спецслужбами, але через правові обмеження не розголошує подробиць. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: