Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одіозного Чайку залишили на посаді генпрокурора РФ на прохання Путіна

Сенатори одноголосно проголосували за його кандидатуру.

У Росії Рада Федерації затвердила Юрія Чайку на посаді генерального прокурора РФ ще на п'ять років. Про це повідомляє Дождь.

Сенатори одноголосно проголосували за ухвалення відповідного рішення на сьогоднішньому засіданні.

Раніше президент Росії Володимир Путін вніс до Ради Федерації кандидатуру Чайки для повторного призначення на посаду генпрокурора.

Нагадаємо, в грудні 2015 року Фонд боротьби з корупцією, заснований російським опозиціонером Олексієм Навальним, опублікував велике розслідування стосовно генпрокурора Юрія Чайки та його сина: активісти докладно описали і задокументували "бізнес" чиновника, побудований на здирництві, відкатах і рейдерстві, починаючи аж з 1999 року.

Керівник російської Генпрокуратури назвав матеріал замовним і додав, що зазначені в ньому дані не мають під собою ґрунту.

Засновник фонду Hermitage Capital Вільям Браудер пізніше заявив, що під керівництвом Чайки чиновники прокуратури потурали катуванням юриста Сергія Магнітського в слідчому ізоляторі, а після його загибелі Чайка особисто зупинив розслідування висновку у справі Магнітського Ради при президенті з прав людини, а його підлеглі звільнили від відповідальності чиновників МВС, які переслідували Магнітського.

Залиште свій коментар

Вибір редакції