Опозиція підтримала проведення дострокових виборів до парламенту Британії. Вони пройдуть у грудні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лейбористи погодились на пропозицію Джонсона.

Пропозицію прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона про проведення дострокових виборів до парламенту 12 грудня підтримала опозиційна Лейбористська партія. Про це оголосив лідер лейбористів Джеремі Корбін, передає видання CNN.

За його словами, лейбористи і раніше заявляли про готовність підтримати дострокові вибори, але тільки за умови, що вихід з Євросоюзу без оформленої угоди по Brexit буде неможливий. Після даної Брюсселем згоди на відтермінування до кінця січня 2020 року, цю умова лейбористів було виконано.

Борис Джонсон запропонував провести дострокові вибори, бо його план щодо виходу з Євросоюзу 31 жовтня провалився - депутати відмовилися підтримати угоду, запропоновану прем'єр-міністром, в прискореному режимі.

Нагадаємо, 19 жовтня парламентарі Великої Британії проголосували за відкладення рішення щодо угоди про вихід королівства з Європейського Союзу. Під час обговорення депутатами Brexit була прийнята поправка, яку вніс представник Консервативної партії депутат Олівер Летвін. "За" проголосували 322 депутати. Проти неї висловилися 306 парламентарів.

Попри те, що депутати Палати громад британського парламенту проголосували за нове відтермінування Brexit, прем'єр Борис Джонсон наполягав, щоб країна залишила ЄС 31 жовтня. "Я не буду обговорювати з ЄС відтермінування, і жодний закон не змусить мене це зробити, — зазначив Джонсон. — Я буду робити все, що можу, щоб Brexit відбувся 31 жовтня".

29 жовтня Джонсон прийняв пропозицію Євросоюзу відстрочити Brexit до 31 січня 2020 року та запропонував провести дострокові вибори до парламенту 12 грудня. Але депутати не підтримали пропозицію: за неї проголосували 299 члени Палати громад при необхідних 434 голосах.

Відео Британський уряд представив нову угоду про Brexit

Прем'єр-міністр закликає якнайшвидше розглянути документ, про який він вчергове домовився у Брюсселі. На розгляд усіх пунктів у депутатів буде 3 дні, і вже цього четверга вони мають сказати своє вирішальне слово.  

Британський уряд представив нову угоду про Brexit

Залиште свій коментар

Вибір редакції