Джонсон погодився на запропоноване ЄС відтермінування Brexit

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прем'єр Британії заявив, що змушений це робити.

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон прийняв пропозицію Євросоюзу відтермінування Brexit до 31 січня.

Про це йдеться в листі Джонсона до голови Євроради Дональда Туска, опублікованому 28 жовтня.

Джонсон зазначив, що у нього немає іншого вибору, крім як погодитися з новими рішеннями щодо виходу Британії з ЄС.

"Як вам відомо, згідно з законом про вихід Сполученого Королівства з ЄС від 2019 роки, який був нав'язаний уряду проти його волі, у мене немає іншого вибору, окрім як підтвердити формальну згоду Сполученого Королівства на цю відстрочку", - написав Джонсон.

Окрім цього він додав, що відстрочка лише "завдає шкоди британської демократії і відносинам Лондона з ЄС".

Нагадаємо, 19 жовтня парламентарі Великої Британії проголосували за відкладення рішення щодо угоди про вихід королівства з Європейського Союзу. Під час обговорення депутатами Brexit була прийнята поправка, яку вніс представник Консервативної партії депутат Олівер Летвін. "За" проголосували 322 депутати. Проти неї висловилися 306 парламентарів.

Видання The Guardian з посиланням на власні джерела в Євросоюзі повідомляло, що Євросоюз готовий надати Великій Британії відтермінування виходу з ЄС, якщо британський прем'єр-міністр Борис Джонсон направить до Брюсселя лист з відповідним проханням.

Попри те, що депутати Палати громад британського парламенту проголосували за нове відтермінування Brexit, прем'єр Борис Джонсон наполягав, щоб країна залишила ЄС 31 жовтня. "Я не буду обговорювати з ЄС відтермінування, і жодний закон не змусить мене це зробити, — зазначив Джонсон. — Я буду робити все, що можу, щоб Brexit відбувся 31 жовтня".

Відео Політична криза через Brexit: Борис Джонсон пропонує провести дострокові вибори

Євросоюз погодився перенести Brexit до 31 січня 2020 року. Таке вирішили у Брюсселі, як повідомив глава Європейської ради Дональд Туск. Вийти зі складу ЄС Велика Британія мала уже цього четверга. Утім, досі не вдалося домовитися про угоду, яка б врегульовувала перетин кордону та торговельні відносини із Європою після виходу. А це могло б призвести до чималих збитків для країни.    

Політична криза через Brexit: Борис Джонсон пропонує провести дострокові вибори

Залиште свій коментар

Вибір редакції