Пандемія коронавірусу: Франція та Австрія послаблюють суворий карантин

Пандемія коронавірусу: Франція та Австрія послаблюють суворий карантин

Associated Press

У країнах зменшується захворюваність COVID-19.

Франція послаблює карантин: від 19 травня в країні планують дозволити роботу літніх терас ресторанів.

Про це розповіли у ТСН.Ранок.

Влада скорочує тривалість комендантської години. Повертатися додому французам тепер можна буде до 21:00, а не до 18:00, як це було раніше. Утім, триватиме комендантська година до 06:00.

Позитивну динаміку фіксують і у Сполучених Штатах Америки: там найнижчі від березня минулого року показники смертності та зниження кількості нових інфікувань COVID. Повністю вакциновано у США вже половину дорослого населення. Триває і кампанія щеплення молоді: минулого тижня його отримали 600 тис. підлітків від 12 до 15 років.

Новини світу: у Франції планують дозволити роботу літніх терас ресторанів

Новини світу: у Франції планують дозволити роботу літніх терас ресторанів

Над новим методом дослідження виявлення коронавірусу працюють в Національній лабораторії Лоуренса Берклі у США, розповіли у Сніданку з 1+1. Вірус помітно завдяки рентгенівському світлу. Звісно, робити пацієнту знімок не доведеться. Нова методика дозволяє досліджувати антитіла та антигени в їхньому природному стані. Для цього треба буде зробити зішкріб. Зараз науковці працюють над підвищенням чутливості тесту та сподіваються: невдовзі він стане загальнодоступним.

Своєю чергою, Австрія скасувала карантин для громадян Німеччини. Послаблення зробили через падіння кількості  COVID-19. До країни впускатимуть мандрівників з негативним ПЛР-тестом, довідкою про вакцинацію чи перенесену хворобу.

Крім того, сьогодні в країні відкриваються ресторани, готелі, театри та спортзали. Найбільше австрійці очікували послаблення вимог до приватних зустрічей: скасовано обмеження виходу у вечірній та нічний час. На свіжому повітрі вдень можна збиратися десятьом дорослим з десятьма дітьми. 

Які регіони України перейдуть до "зеленої" зони - "COVID-дайджест"

Які регіони України перейдуть до "зеленої" зони - "COVID-дайджест"