Соціологи визначили, кого у світі люблять найбільше

Папа Римський обігнав за прихильністю до себе усіх світових лідерів.

За результатами опитування, проведеного WIN/Gallup International, більшість людей у всьому світі мають позитивний образ Папи Франциска. Папа Римський обігнав за прихильністю до себе усіх світових лідерів.

В опитуванні взяли участь близько 1000 людей в 64 країнах. Найбільшу прихильність до Папи Римського мають католики (85%) та іудеї (65%). Крім того, його полюбляє більше, ніж половина протестантів, а також переважна більшість атеїстів та агностиків.

Серед опитаних в 64 країнах, найбільш прихильні до Папи Римського філіппінці, де 93% населення полюбляє Франциска. Він також здобув прихильність у населення Португалії, Аргентини та Італії.

Найнижчий рейтинг Папа Римський отримав в Тунісі, Туреччині та Алжирі. Більшість опитаних в Азербайджані сказали, що дуже мало знають про його особистість.

Так, Папа Римський за показниками обігнав усіх світових лідерів, зокрема президента США Барака Обаму, канцлера Німеччини Ангелу Меркель, прем'єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона та президента Франції Франсуа Олланда.

Нагадаємо, нещодавно Папа Римський завів свій акаунт в Instagram. В профілі під ніком franciscus, глава Ватикану вже опублікував перше фото на якому зображено як Папа молиться.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: