Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Соціологи визначили, кого у світі люблять найбільше

Папа Римський обігнав за прихильністю до себе усіх світових лідерів.

За результатами опитування, проведеного WIN/Gallup International, більшість людей у всьому світі мають позитивний образ Папи Франциска. Папа Римський обігнав за прихильністю до себе усіх світових лідерів.

В опитуванні взяли участь близько 1000 людей в 64 країнах. Найбільшу прихильність до Папи Римського мають католики (85%) та іудеї (65%). Крім того, його полюбляє більше, ніж половина протестантів, а також переважна більшість атеїстів та агностиків.

Серед опитаних в 64 країнах, найбільш прихильні до Папи Римського філіппінці, де 93% населення полюбляє Франциска. Він також здобув прихильність у населення Португалії, Аргентини та Італії.

Найнижчий рейтинг Папа Римський отримав в Тунісі, Туреччині та Алжирі. Більшість опитаних в Азербайджані сказали, що дуже мало знають про його особистість.

Так, Папа Римський за показниками обігнав усіх світових лідерів, зокрема президента США Барака Обаму, канцлера Німеччини Ангелу Меркель, прем'єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона та президента Франції Франсуа Олланда.

Нагадаємо, нещодавно Папа Римський завів свій акаунт в Instagram. В профілі під ніком franciscus, глава Ватикану вже опублікував перше фото на якому зображено як Папа молиться.

Залиште свій коментар

Вибір редакції