Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Paradise Papers": світові супербагатії сховали в податкових оазах майже € 8 трильйонів

Цих грошей вистачило б, щоб видати кожному жителю планети по 1 тисячі євро готівкою.

Світові олігархи заховали в офшорах майже 8 трильйонів євро.

Про це йдеться в "Paradise Papers" («Файли з райських островів» - ред), які були оприлюднені Міжнародним консорціумом журналістських розслідувань, - пише Sueddeutsche Zeitung, 

«Супер-багатії «припаркували» в податкових оазах 7,9 трильйонів євро. Понад 600 млрд євро щорічно переміщуються транснаціональними корпораціями за допомогою податкових притулків», - йдеться  у розслідуванні.

Податковим раєм були 19 держав - Бермудські та Кайманові острови, Кука, Багами, Аруба, Антигуа, Вануату, Тринідад і Тобаго, Самоа, Домініка тощо.

ВідеоНа Мальті підірвали автомобіль журналістки, яка була однією з авторок матеріалу про панамські офшори

Цих грошей вистачило б, щоб видати кожному землянину по 1 тисячі євро готівкою, відправити щонайменше на 4,5 року до школи дітей, які не мають доступу до освіти, годувати протягом 61 року всіх, хто страждає від голоду на планеті.

Нагадаємо, що в "Paradise Papers" ("Файли з райських островів» - ред), які опублікував Міжнародний консорціум журналістських розслідувань, також йдеться про те, що інвестор Facebook і Twitter, фонд DST Global, мав фінансові зв'язки з двома державними компаніями.

"ВТБ Банк, який належить Кремлю, непомітно перерахував $ 191 млн в інвестиційний фонд DST Global, який використовував ці гроші для придбання крупної частки в Twitter в 2011 році", - йдеться в документах журналістів-розслідувачів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції