Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Файлах райських островів" знайшли генерала НАТО і поп-зірок

Боно через компанію на Мальті інвестував в торговий центр в Литві.

Клієнтом офшорної компанії Appleby виявився відставний генерал армії США Уеслі Кларк, колишній командувач штабом НАТО в Європі.

Про це йдеться в "Paradise Papers" («Файли з райських островів» - ред), які були оприлюднені Міжнародним консорціумом журналістських розслідувань, - пише Новое время.

Уеслі Кларк був директором компанії, що займається азартними онлайн-іграми, у цієї фірми були дочірні структури в офшорах.

В «Файлах райських островів» трапляються й імена зірок шоу-бізнесу: наприклад, поп-зірки Мадонни і Боно, який через компанію на Мальті інвестував в торговий центр в Литві.

Голлівудська зірка Кіра Найтлі вклала інвестиції в компанію нерухомості.

ВідеоМадонна здивувала незвичним виглядом в економ-класі літака

Компанія Appleby, чий архів потрапив до рук журналістів, була заснована в 1898 році на Бермудах, колонії Великобританії. Зараз Appleby — одна з найпрестижніших і великих юридичних фірм, які надають послуги з реєстрації офшорів, податкового планування та корпоративного управління.

Крім того, Appleby вважалася одним з найбільш «чистих» офшорних реєстраторів світу: у компанії існувала сувора процедура перевірки клієнтів.

Нагадаємо, що в "Paradise Papers" ("Файли з райських островів» - ред), які опублікував Міжнародний консорціум журналістських розслідувань, також йдеться про те, що інвестор Facebook і Twitter, фонд DST Global, мав фінансові зв'язки з двома державними компаніями.

"ВТБ Банк, який належить Кремлю, непомітно перерахував $ 191 млн в інвестиційний фонд DST Global, який використовував ці гроші для придбання крупної частки в Twitter в 2011 році", - йдеться в документах журналістів-розслідувачів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції