Парламент Румунії усунув уряд

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Йому оголосили вотум недовіри.

Парламент Румунії оголосив вотум недовіри та відсторонив соціал-демократичний уряд. Про це повідомляє видання Balkan Insight.

За це рішення проголосували 238 депутатів, що перевищує необхідну більшість у 233 голоси. Зазначається, що у парламенті правоцентристська опозиція зуміла отримати підтримку більшості депутатів

Голосування за пропозицію під назвою "Щоб відновити Румунію, уряд Дансіли необхідно терміново звільнити!" відбулося за кілька днів до офіційного початку кампанії президентських виборів у листопаді. 2020 року в країні відбудуться місцеві та загальні вибори.

Уряд йде у відставку, але він все ще діє як тимчасовий, поки президент Клаус Йоганіс не скличе консультації з парламентськими партіями та не призначить іншого прем'єр-міністра для формування нового кабінету. 

Нагадаємо, 27 серпня повідомлялося, що на тлі суперечок навколо майбутніх президентських виборів у Румунії розпадається урядова коаліція. Про вихід з правлячої більшості оголосив молодший партнер соціал-демократів.

Відео Десятки тисяч румунів вимагають відставки уряду

Кажуть, що утомилися від корупції та свавілля керівної Соціал-демократичної партії. Антиурядові настрої в Румунії зросли, коли влада два роки тому спробувала декриміналізувати корупційні злочини, в яких фігурували члени партії. А рівно рік тому дала наказ поліції силою розігнати протестувальників.    

Десятки тисяч румунів вимагають відставки уряду

Залиште свій коментар

Вибір редакції