Патріарх Кирило поставив підпис під зверненням про заборону абортів у Росії

У тексті також пропонується ввести табу на продаж протизаплідних засобів. 

Патріарх російської православної церкви Кирило підписав звернення  щодо заборону абортів на всій території Росії. Про це повідомляє прес-служба РПЦ.

У тексті документа, ініційованого російськими рухами "За життя" та "Православні добровольці", йдеться, що росіяни виступають проти практики абортів.

"Ми, громадяни Російської Федерації, виступаємо за припинення існуючої в нашій країні практики легального вбивства дітей до народження", - вказано у документі.

У зверненні його автори вимагають внести до законодавства РФ змін, спрямовані на заборону хірургічних і медикаментозних переривань вагітності, протизаплідних засобів з абортивною дією, а також заборону допоміжних репродуктивних технологій, невід'ємною складовою яких є "приниження людської гідності і вбивство дітей", які перебувають на початкових етапах ембріонального розвитку.

Також автори вимагають надання з федерального бюджету матеріальної допомоги вагітним жінкам і сім'ям з дітьми на рівні не менше прожиткового мінімуму

Нагадаємо, раніше патріарша комісія РПЦ з питань сім'ї оприлюднила незвичні рекомендації для російських жінок. Поради з'явилися на офіційному сайті Комісії. Автор рекомендацій – єпископ Орєхово-Зуєвський Пантелеймон – закликає жінок заводити якомога більше дітей, але при цьому готуватися до бідності.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: