Пентагон заплатить Microsoft $10 мільярдів за "хмари" для зберігання військових секретів

Дата публікації
Пентагон заплатить Microsoft $10 мільярдів за "хмари" для зберігання військових секретів

pixabay.com

Контракт між урядовою установою та ІТ-компанією вже підписано.

Компанія Microsoft отримає 10 мільярдів доларів від міністерства оборони США за створення інфраструктури зберігання даних. Про це повідомляє hromadske.ua з посиланням на ВВС і пресслужбу Пентагону.

Американські військові хочуть змінити свої застарілі комп'ютерні мережі єдиною "хмарною" системою. Microsoft протягом 10 років має розробити і запровадити відповідний функціонал. Компанія взяла на себе зобов’язання провести на основі штучного інтелекту необхідний аналіз та безпечно розмістити секретні військові дані у "хмарних" сервісах.

Раніше найвірогіднішем виконавцем цих робіт вважалася інша компанія – Amazon. Вона є найбільшим постачальник "хмарних" послуг у світі. Там уже висловили своє здивування від вибору Пентагоном партнера. В Amazon сподіваються, що міністерство оборони перегляне своє рішення та ретельніше порівняє надані пропозиції, що "призведе до іншого висновку".

Раніше цього року Пентагон завершив огляд військової допомоги Україні, замовлений Білим домом, і дійшов висновку, що допомога має продовжуватися. "Департамент переглянув пакет закордонної допомоги та підтримує його", - заявив старший чиновник міністерства оборони США. Він додав, що результати перевірки були надані до адміністрації президента Трампа.

У Пентагоні упродовж п'яти років діяла секретна програма вивчення НЛО

У Пентагоні упродовж п'яти років діяла секретна програма вивчення НЛО
Наступна публікація