Перед виборами у США Facebook заблокував понад 800 сторінок і акаунтів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ці сторінки і акаунти активізувалися "саме в цей час - незадовго до проведення проміжних виборів США".

Співробітники соціальної мережі Facebook заблокували понад 800 сторінок і акаунтів користувачів за поширення неправдивої інформації напередодні запланованих на листопад проміжних виборів у США, повідомляє американський телеканал CNN.

"Сьогодні ми заблокували 559 сторінок і 251 акаунт у зв'язку з тим, що вони постійно порушували правила про нерозповсюдження спам-повідомлень", - йдеться в заяві співробітників Facebook, що відповідають за безпеку соцмережі.

При цьому в заяві підкреслюється, що ці сторінки і акаунти активізувалися "саме в цей час - незадовго до проведення проміжних виборів США".

У Facebook уточнили, що мова йде про таких способах введення в оману користувачів, як розміщення особами з вигаданими іменами недостовірної інформації на політичну тематику, залучення публіки на сторонні сайти і підвищення популярності записів у соцмережі за допомогою недозволених інструментів.

У США 6 листопада пройдуть проміжні вибори в Конгрес, у ході яких будуть переобрані всі члени Палати представників Конгресу США, значна частина сенаторів, а також губернаторів.

ВідеоFacebook повідомив, що хакери зламали 50 мільйонів акаунтів

Всім користувачам, яких вважали жертвами хакерів, запропонували заново ввести свій пароль. До речі, в яких саме країнах живуть власники акаунтів, так і не повідомили. У відділі безпеки Facebook заспокоюють, що всі недоліки системи усунули, і злам сторінки зовсім не означає, що хакери отримали доступ до якоїсь приватної інформації.

Facebook повідомив, що хакери зламали 50 мільйонів акаунтів

Залиште свій коментар

Вибір редакції