Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Переговори США-КНДР: Помпео сумнівається, що саміт відбудеться 12 червня

Зараз дипломатичні команди з обох боків просуваються в цьому напрямі.

Державний секретар США Майк Помпео не може з упевненістю сказати, що саміт лідерів США і КНДР, запланований на 12 червня в Сінгапурі, відбудеться вчасно, хоча й наполягає, що сторони "досягли реального прогресу" в підготовці цієї зустрічі.

Про це він заявив переговорів з віце-головою ЦК Трудової партії КНДР Кім Йон Чхолем у Нью-Йорку, - пише Укрінформ.

"Не знаю, не маю відповіді на це", - зауважив держсекретар США на запитання, чи буде відомо ближчим часом, що саміт точно відбудеться.

Водночас, він зауважив, що зараз дипломатичні команди з обох боків просуваються в цьому напрямі. "Ми досягли реального прогресу за останні 72 години", - підкреслив Помпео.

Коментуючи позицію офіційного Вашингтона, держсекретар США зауважив: "Мета президента Трампа і Сполучених Штатів є дуже послідовною та добре відомою: повна, прозора й незворотна денуклеаризація Корейського півострова".

Він також зазначив: якщо КНДР підтримає це, її чекає яскраве майбутнє. "Ми бачимо сильну, безпечну, процвітаючу Північну Корею, яка збереже свою культурну спадщину та інтегрується в спільноту націй", - наголосив Помпео.

Держсекретар США також висловив сподівання, що лідер КНДР Кім Чен Ин поділяє це позитивне бачення.

Фотогалерея КНДР і Південна Корея почали демонтаж пропагандистських гучномовців на кордоні (7 фото)

ВідеоКНДР несподівано скасувала переговори з Південною Кореєю

Пхеньян відмовився від запланованих на сьогодні перемовин через невдоволення спільними навчаннями США та Південної Кореї, які назвав провокацією. Мало того, за повідомленням корейських ЗМІ, Кім Чен Ин пригрозив навіть скасувати історичні переговори з Дональдом Трампом.

КНДР несподівано скасувала переговори з Південною Кореєю

Раніше повідомлялось, що Дональд Трамп заявив, що його зустріч з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином, може відбутися 12 червня, як планувалося спочатку. Для подальшої підготовки саміту делегація США прибула в Північну Корею. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції