Під білоруським кордоном у Литві розпочалися масштабні навчання НАТО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Основний етап навчань "Залізний Вовк 2019 II" триватиме до 18 листопада

На полігоні в Пабраде Швянченського району у Литві 4 листопада розпочиналися навчання за участю 4 тисячі військовослужбовців НАТО.

Про це пише Delfi.

Міністерство оборони Литви повідомило, в процесі міжнародних навчань Залізний Вовк II буде відпрацьовуватися забезпечення планування та проведення наступальних і оборонних операцій.

Навчання призначені для оцінки готовності міжнародного батальйону союзників, дислокованого в Рукла Йонавского району Литви, взаємодіяти зі штабом литовської бригади "Залізний вовк".

Основний етап навчань "Залізний Вовк 2019 II" триватиме до 18 листопада, а повернення техніки на місця в постійної дислокації заплановано на 18-22 листопад

У навчаннях візьмуть участь військовослужбовці з Литви, Бельгії, Чехії, Великої Британії, Естонії, США, Польщі, Норвегії, Нідерландів, Португалії та Німеччини.

Всього в навчаннях візьмуть участь близько тисячі одиниць військової техніки - танки, бойові машини піхоти, бронетехніка, артилерійські знаряддя, постачальницький і адміністративний транспорт.

Нагадаємо, у Литві 21 жовтня розгорнули вісім американських танків Abrams і 21 БМП Bradley. Техніка належить американському батальйону 7-го кавалерійського полку, який розміститься в Литві на півроку. Машини прибули з Польщі. Ще кілька десятків танків прибудуть на військову базу Пабраде в найближчі тижні. Литва надає військовим США, які прибувають, всю необхідну підтримку приймаючої сторони - проживання, логістичну підтримку.

Відео НАТО та Україна домовляються про спільні навчання у 2020 році

Угорщина все ж зняла накладене напередодні вето на резолюцію НАТО щодо України. У Києві гостюють 30 представників НАТО на чолі з генсеком Єнсом Столтенберґом. Він уже провів засідання комісії Україна-НАТО, виступив у Верховній Раді та поспілкувався тет-а-тет із президентом Володимиром Зеленським. Гарант заявив, що план дій щодо членства в альянсі залишається актуальним для України.    

НАТО та Україна домовляються про спільні навчання у 2020 році

Залиште свій коментар

Вибір редакції