Під час cутичок противників саміту G7 з поліцією було затримано 68 осіб

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Демонстранти кидали каміння у силовиків, а ті відповідали сльозогінним газом і водометами.

Увечері в суботу, 24 серпня, противники саміту країн "Великої сімки" (G7) під час акції протесту почали кидати каміння у силовиків, які заблокували їм прохід до мосту у сусідньому з Біарріцом містечку Байонна. У відповідь, поліцейські застосували сльозогінний газ та водомети, постраждалих немає. Внаслідок сутичок правоохоронці затримали 68 осіб, 38 з них взяли під варту.

Про це повідомляє агенція AFP.

Водночас інші протести у сусідніх містах відбулися спокійно. Зокрема, протестна акція у містах Андай та Ірун по обидва боки французько-іспанського кордону була мирною. За словами організаторів, у ній взяли участь 15 тисяч людей. Поліція повідомила про 9 тисяч учасників. Організатори мирної акції в Андаї повідомили в соцмережі Twitter, що з огляду на велику кількість поліції вирішили скасувати заплановані на неділю акції протесту в семи місцевостях поблизу Біарріца, інформує dpa.

Зазначається, що в акціях протесту брали участь антиглобалісти, екоактивісти та представники "жовтих жилетів". Французька влада обмежила доступ до Біарріца, де відбувається саміт G7. На час його проведення до міста можуть потрапити лише місцеві жителі та робітники, які там працюють. Також до міста відправили близько 13200 поліцейських і жандармів та декількох прокурорів для охорони правопорядку.

24 серпня у французькому Біарріці розпочався саміт країн "Великої сімки". Цьогорічний саміт глав держав та урядів неформального клубу найрозвинутіших демократій світу, куди входять США, Японія, Німеччина, Франція, Велика Британія, Італія та Канада, триватиме до 26 серпня. У самітах G7 беруть також участь представники ЄС.

Відео Велика Британія та Німеччина виступили проти негайного повернення РФ до G7

Повернути окупований Крим Україні, припинити бойові дії на Донбасі та звільнити українських політв'язнів - лише за таких умов, на думку президента Зеленського, було би можливим повернення Росії до "Великої сімки". Напередодні проти приєднання Москви до саміту країн із найрозвиненішими економіками світу виступили Німеччина та Британія.  

Велика Британія та Німеччина виступили проти негайного повернення РФ до G7

 

Вибір редакції