Підозрюваного у вбивстві журналістки-розслідувача доставлять до Болгарії 

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Йому заочно пред'явлено обвинувачення.

Після рішення німецького суду про екстрадицію в Болгарію Северина Красимирова, підозрюваного у вбивстві журналістки Вікторії Марінової, його доставлять до Софії 17 жовтня.

Про це повідомляє Болгарське національне радіо

"Підозрюваний у вбивстві Северин Красимиров буде доставлений до Софії літаком з Франкфурту у супроводі охорони. Після прибуття до болгарської столиці, у супроводі конвою, він буде відконвойований в місто Русе, де йому в присутності адвоката (державного чи приватного) буде пред'явлено обвинувачення", - йдеться у повідомленні.

Йому заочно пред'явлено обвинувачення, а після прибуття до Болгарії окружний суд міста Русе протягом трьох діб має обрати для нього запобіжний захід.  

Відео У справі про вбивство болгарської журналістки затримали нового підозрюваного

Побиття, зґвалтування і удушення. У справі про звіряче вбивство болгарської журналістки затримали нового підозрюваного. Це громадянин Болгарії віком до 30 років. Затримали його у Німеччині. Про деталі слідства вже за дві години розповість прем'єр-міністр Болгарії. 

У справі про вбивство болгарської журналістки затримали нового підозрюваного

Нагадаємо, 6 жовтня в місті Русе у Болгарії вбили 30-річну журналістку Вікторію Маринову. Її побили, зґвалтували і задушили. Під час останнього випуску програми, яку вела Марінова, вона представила двох журналістів, які розслідують ймовірні випадки корупції, в яких брали участь кошти Євросоюзу. Ведуча сказала, що її програма проведе аналогічні розслідування.

10 жовтня поліція Німеччини помістила під арешт підозрюваного у зґвалтуванні і вбивстві тележурналістки з Болгарії Вікторії Мариновой, якого затримали напередодні, а вже наступного дня чоловік зізнався у скоєному.

Залиште свій коментар

Вибір редакції