Піратська партія не виправдала очікувань на дострокових виборах в Ісландії

Стали відомі результати парламентських виборів у країні. 

У неділю, 30 жовтня, стало відомо, що абсолютну перемогу на дострокових парламентських виборах в Ісландії здобула правляча Партія незалежності з 29% голосів, а отже, вона може розраховувати на 21 місце в парламенті.

У той час як Піратська партія, створена Інтернет-активістами заради боротьби з авторським правом і якій численні опитування пророкували перемогу, посіла лише третє місце з 14,5% голосів, тож їй "світить" 10 місць, повідомляє місцеве видання Morgunblaðsins.

На другому місці опинився Рух Лівих-Зелених із 15,9% голосів, і вони також одержать 10 місць.

Найбільша група, Прогресивна партія, своєю чергою, втратила більше половини голосів на суботніх виборах після того, як її очільник, прем'єр країни Сігмюндюр Давид Гюннлейгссон засвітився в офшорному скандалі Panama Papers.

Так, Прогресивна партія прем'єра Ісландії посіла лише четверте місце і одержить 8 місць.

До парламенту також пробилися партія Відновлення (7 місць), Яскраве майбутнє (4 місця) та Соціальний Демократичний Альянс (3 місця).

Між іншим, парламентські вибори в країні мали відбутися 2017 року, однак їх перенесли через офшорний скандал.

Нагадаємо, у Молдові вперше за 20 років стартували всенародні президентські вибори. Кандидатів виявилося вісім, а орієнтовну кількість виборців складуть понад 3,1 млн громадян. Голосування завершиться у неділю, 30 жовтня, о дев'ятій вечора. 

ВідеоПетро Порошенко закликав світову спільноту не визнавати парламентські вибори в Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: