Південна Корея скоротить кількість військових на кордоні з КНДР

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Південна Корея скоротить кількість військових на кордоні з КНДР

Reuters

У країні планують перетворити демілітаризовану зону між Кореями на "зону миру".

Міністерство оборони Південної Кореї планує поетапно скорочувати кількість прикордонних військових пунктів та військового обладнання вздовж демілітаризованої зони з Північною Кореєю.

Про це представники Міноборони розповіли під час виступу перед комітетом оборони південнокорейського парламенту, передає Yonhap.

У своїй доповіді вони зазначали, що відповідні дії вчиняються згідно із домовленостями, які були досягнуті між лідерами обох Корей 27 квітня та закріплені в Пханмунджомській декларації.

"Щоб здійснити перетворення демілітаризованої зони в зону миру, як зазначено в Пханмунджомській декларації, (міністерство) розробляє план з поетапного розширення програми (відведення) після виведення військ і обладнання з охоронних пунктів в демілітаризованій зоні", - розповіли в Міноборони.

Там також зазначили, що спільно із США та КНДР вони розроблять спільну програму для пошуку у демілітаризованій зоні решток загиблих військових під час Корейської війни 1950-1953 років.

У Міноборони заявили і тестову спробу повністю прибрати військових із селища перемир’я (Пханмунджом), в якій розташована Об’єднана зона безпеки.

Нагадаємо, у звіті експертів аналітичного центру у Вашингтоні після аналізу супутникових знімків за 20 липня йдеться про те, що Північна Корея розпочала демонтаж об'єктів ракетно-космічного комплексу Сохе, який використовувався для розробки двигунів балістичних ракет.

Таки роззброюється: у КНДР проводять демонтаж будівель на ракетному полігоні

Таки роззброюється: у КНДР проводять демонтаж будівель на ракетному полігоні

 

Наступна публікація