Північна Корея запустила дві балістичні ракети

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це вже другий запуск за останній тиждень.

Військові Північної Кореї запустили дві балістичні ракети малої дальності біля свого східного узбережжя рано вранці 31 липня.

Про це повідомляє CNN із посиланням на південнокорейських військових.

Ракети були запущені з району Вонсан одразу після 5-ї години ранку за місцевим часом та о 5:27 ранку. Вони пролетіли на орієнтовну відстань у 250 кілометрів та на висоту у 30 кілометрів.

Американський чиновник також підтвердив запуски ракет, додавши, що вони не становили загрози для США та їхніх союзників і впали в море.

Військові Південної Кореї зі свого боку зазначають, що неодноразові запуски ракет Північної Кореї "не сприяють у спробах зняти напругу на Корейському півострові" і закликали припинити ці дії. 

Блакитний дім, південнокорейський президентський офіс, заявив, що вранці 31 липня чиновники провели екстрене засідання Ради національної безпеки.

Це вже другий запуск за останній тиждень. Північна Корея у четвер, 25 липня, запустила дві ракети у напрямку Японського моря. Дальність польоту становила приблизно 430 кілометрів. 

Відео КНДР почала відновлювати ракетний полігон

Це інформація від американського аналітичного центру. Там дослідили супутникові знімки Північної Кореї і виявили військових, які відбудовували споруду. І це попри те, що КНДР зобов'язалась демонтувати ракетний майданчик в межах домовленостей зі США.

КНДР почала відновлювати ракетний полігон

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції