Полінезійці станцювали перед Макроном і дали йому нове ім’я: відео

Полінезійці станцювали перед Макроном і дали йому нове ім’я: відео

Полінезійці станцювали перед Макроном і дали йому нове ім’я: відео

Фото: Twitter

На острові Хіва-Оа у Французькій Полінезії главу держави назвали Ті Ака Іки Тааоа, що означає "великий вождь, який крокує вперед і піде далеко".

У понеділок, 26 липня, президент Франції Емануель Макрон розпочав свій візит на Маркізькі острови, які належать до Французької Полінезії. Під час урочистої церемонії зустрічі на острові Хіва-Оа глава держави, за давньою місцевою традицією, отримав нове ім’я, повідомляє телеканал tntv.

Зустріч Макрона була доволі пишною — на урочисту церемонію зібрали 600 танцюристів і музикантів у традиційному вбранні, які виконували місцеві пісні і танці. Зустрічати високого гостя виїхали також вершники у давніх обладунках та з прапорами.

Фото: Twitter

Голова комуни Хіва-Оа Жоель Фребо у своїй промові зауважила, що місцеві мешканці вважають себе французами. "Наша частина французької ідентичності бажана і ми приймаємо її: ми - маркізійці, полінезійці, французи, і ми пишаємося, пане президенте", - заявила вона.

На завершення промови вона, за давньою місцевою традицією, дала Макронові нове ім’я - Ті Ака Іки Тааоа (Te Haka Iki Taaoa), що в перекладі означає "великий вождь, який крокує вперед і піде далеко".

Макрон у своїй промові подякував за теплий прийом і пообіцяв посприяти тому, щоб Маркізькі острови було внесено до переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Під час перебування на острові Макрон також відвідав могили художника Поля Гогена і поета Жака Бреля.

Візит Макрона до Французької Полінезії триватиме до 27 липня. 

Нагадаємо, раніше Макрон отримав ляпаса від чоловіка під час свого візиту до департаменту Дром на південному сході Франції. Президента Франції Еммануеля Макрона публічно вдарив по обличчю довговолосий невідомий чоловік.

Наступна публікація