Польща видала білорусам вже понад дві сотні "гуманітарних" віз

На початку серпня польский уряд започаткував програму "Солідарні з Білоруссю".

Польські консульства видали 234 так звані гуманітарні візи для громадян Білорусі у рамках програми "Солідарні з Білоруссю". 

Такі цифри станом на 9 вересня назвав заступник міністра  закордонних справ Пйотр Вавжик, передає Польське радіо.

Зазначимо, програму "Солідарні з Білоруссю" польський уряд започаткував в серпні. Вона передбачає допомогу для репресованих, програму стипендій і допомогу незалежним ЗМІ На неї польський уряд виділив 50 мільйонів злотих (понад 370 млн гривень).

Вавжик наголосив, що Польща надає Білорусі всебічну підтримку, але крім цього визначає тон розмов у Європейському Союзі про ситуацію в Білорусі. 

За його словами, санкційний список ЄС охопить від 40 до 50 представників білоруського режиму.  "Польща наполягає, щоби у список внести якомога більше осіб, а також, щоби цей список мав відкритий характер і щоби його можна було модифікувати", - пояснив Пйотр Вавжик.

Відео У Білорусі - нові жорсткі затримання та арешти

Білоруська опозиціонерка Марія Колеснікова, про долю якої було не відомо майже дві доби - перебуває під арештом. Про це повідомив журналістам її батько. У країні сьогодні - нові затримання. Невідомі у цивільному забрали члена президіуму Координаційної Ради Максима Знака, а зранку невстановлені особи намагалися потрапити у квартиру його колеги, нобелівської лауреатки Світлани Алексієвич. Про останні події у сусідній державі - у сюжеті.  

У Білорусі - нові жорсткі затримання та арешти

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів