Pornhub видалив увесь неперевірений контент після гучного скандалу

Дата публікації
Перегляди
3565
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Pornhub видалив увесь неперевірений контент після гучного скандалу

Завдяки світовому розголосу порносайт видалив до 10 млн роликів.

Після гучного скандалу найбільший світовий порносайт Pornhub видалив мільйони відеороликів, завантажених неперевіреними користувачами. Це наслідки нової політики компанії, покликаної захищати від насильства неповнолітніх.

Про це йдеться 14 грудня у заяві Pornhub.

З платформи видалили всі відео, крім тих, які завантажили партнери Pornhub і люди, які беруть участь в модельній програмі сайту. За новими правилами, тільки вони є перевіреними користувачами. У майбутньому всі видалені ролики пройдуть перевірку на наявність забороненого контенту: на незаконні зображення, відео з участю неповнолітніх, а також на ролики зі сценами сексуального насильства над дітьми. Процес перевірки почнеться від 2021 року. Всього модератори видалили від 6 до 10 мільйонів відео — точна кількість невідома. Це більшість роликів платформи. Увечері 13 грудня на сайті було близько 13,5 млн відео, а до ранку 14 грудня їх число варіювалося від 2,9 до 7,2 млн.

Нагадаємо, все почалося з того, що відомий оглядач New York Times заявив, що на порнографічному сайті відображаються відео зґвалтування та сексу з неповнолітньою. В опублікованій лауреатом Пулітцерівської премії Ніколасом Крістофом статті були описані подробиці численних відео з Pornhub. Йшлося про напади на жінок і дівчаток, які втратили свідомість, зокрема відео оголеної 14-річної дівчинки. Ніколас Крістоф написав, що Pornhub не блокує і не фільтрує контент, який відображає насильство, і що у сайту "немає чіткого уявлення" про кількість нелегального контенту, опублікованого на ресурсі. 

Після гучного розголосу гіганти кредитних карток Visa та Mastercard переглянули свої ділові стосунки з сайтом: Mastercard і Visa заборонили використовувати свої карти на сайті Pornhub

Після таких рішень платіжних систем Pornhub видалив неперевірений контент. Напередодні Pornhub назвав ці рішення такими, які "вкрай розчаровують": "Ця новина вражає сотні тисяч моделей, які розраховують на нашу платформу як на джерело коштів для існування".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3565
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація