Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порнозірка розповіла про "нестерпний" тиск та проблеми в індустрії для дорослих

Делакруа розповіла, що вона була "шокована" через чотири смерті порнозірок впродовж двох місяців.

Порнозірка Одетта Делакруа розповіла про "нестерпний" тиск в індустрії для дорослих після того, як четверо порноаторок загинули протягом двох місяців.

Так, 20-річну Олівію Нову знайшли ​​мертвою у неділю, 7 січня, кілька тижнів перед цим загинула  Огаст Еймс, 23 роки, передає New York Post. Ще раніше померли Юрі Лав, 31 рік, а також Шила Стилець, 35 років.

Наразі невідома причини смерті Олівії. Однак Еймс покінчила життя самогубством після боротьби з депресією і знущаннями в Інтернеті. Також вважається, що Юрі Лав померла через передозування наркотиків.

Делакруа розповіла, що вона була "шокована", почувши про трагічну смерть Олівії незабаром після інших трьох порнозірок. 28-річна порнозірка, яка зараз сама бореться з депресією, після цих смертей заявила, що зірки стикаються майже з постійним залякуванням в Інтернеті, переймаються через ролі, осуд та брак підтримки.

Фотогалерея У США раптово померла відома 20-річна порноакторка (4 фото)

Окрім того, багато порнозірок не говорять про свої переживання, такі як проблеми з психічним здоров'ям, розлади харчування або зловживання психоактивними речовинами, адже бояться, що їх не будуть запрошувати для подальшої роботи та співпраці.

"Я знала усіх дівчат - Юрі та Огаст більше, ніж інших - і всі вони були дуже універсальними, успішними та красивими. Всі вони заробляли гроші, у них було багато фанатів… Огаст, як і я, боролася з депресією і ми пробували численні процедури", - сказала Делакруа.

За її словами, Юрі була чудовою і успішною, однак вона ненавиділа думки про те, як якісь 18-річні дівчата можуть забрати у неї роботу.

Делакруа каже, що залякування - як в Інтернеті, так і поза ним - є величезною проблемою в галузі порноакторів. І це, можливо, спричинило чотири випадки смертей. Вона сказала, що вона отримала найбільше замовленння за свою 10-річну кар'єру, коли втратила багато ваги і виглядала "як маленька дівчина".

«Коли моя місцева школа дізналася про мою кар'єру, я була позбавлена всіх моїх нагород - вони буквально забрали моє ім'я зі стіни», - поскаржилася акторка.

Раніше повідомлялося, що брат порноакторки Огаст Еймс, яка померла у США, звинуватив онлайн-тролів в її смерті. В офіційному протоколі йшлося про те, що Еймс покінчила життя самогубством. Тепер її брат Джеймс Грабовський проклинає "хуліганів", які цькували його сестру за кілька днів до її смерті. Повідомлялося, що протягом останніх днів у Мережі проти неї розгорнулася ціла кампанія зі цькування. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції