Порошенко провів зустріч з новим прем'єр-міністром Іспанії Педро Санчесом

Дата публікації
Перегляди
1590
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко провів зустріч з новим прем'єр-міністром Іспанії Педро Санчесом

Петро Порошенко і прем'єр Іспанії Педро Санчес / Фото: Reuters

Президент України вважає її дуже продуктивною.

Президент України Петро Порошенко зустрівся з новоспеченим прем'єр-міністром Іспанії Педро Санчесом в рамках офіційного візиту до Королівства Іспанія. Це перша зустріч керівника іспанського уряду з іноземним лідером на цій посаді.

Про це повідомляє прес-служба президента України.

"Відбулися дуже продуктивні зустрічі з прем'єр-міністром Педро Санчесом. Це перша міжнародна зустріч новообраного прем’єр-міністра, і взагалі з цього почався його перший робочий день в резиденції. Дуже важливо, що ми отримали чітку позицію на підтримку суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України. Підтримку позиції продовження санкцій. Підтримку позиції України в ЄС. Підтримку євроатлантичних амбіцій України", - сказав Порошенко.

Він додав, що з прем'єром Іспанії було обговорено необхідність якнайшвидшого підписання Угоди про уникнення подвійного оподаткування. Це обговорювалося і на зустрічі президента з українською громадою в Іспанії у неділю, 3 червня.

"І одразу ж після призначення Уряду вона буде підписана. Так само, як і буде підписана Угода про соціальний захист українських громадян. Так само будуть підписані Угоди про співпрацю в галузі сільського господарства, в галузі митної справи, юстиції і співпраці правоохоронних органів", - сказав гарант.

Нагадаємо, у суботу, 2 червня, новий прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес склав присягу перед народом і королем Філіпом VI. Президент України Петро Порошенко став першим іноземним лідером, який в рамках офіційного візиту зустрівся з новим очільником уряду Іспанії.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1590
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація