Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дорослі втіхи влаштували за ініціативою старшокурсників. 

У російському селищі Под'яково влаштували скандальну посвяту для першокурсників – студентів історичного факультету Кемеровського університету змусили роздягнутися догола.

На турбазі вишу старшокурсники запропонували дітям взяти участь у незвичному конкурсі - потрібно було знімати з себе одяг, кожна деталь якого давала певну кількість балів. Ніхто не був проти, допоки не з'ясувалося, що треба знімати і нижню білизну, пише vse42.ru.

На світлині, яку надіслали у редакцію видання, видно усміхнених хлопців та дівчат, які стоять у самих лише трусах, а хто і без них.

Одна з учасниць розповіла журналістам, що старшокурсники погрожували новим студентам.

"Ми почали відмовлятися, а старшокурсники стали на нас тиснути. Спершу просто намагалися вмовити, мовляв, чого ви як лохи, ніхто про це не дізнається. Коли у них не вийшло, вони почали погрожувати нам фізичною розправою. Ходили розмови про те, що вночі нас вимажуть фекаліями, сфотографують все і викладуть в Мережу. Ми здалися і роздяглися", - пояснила дівчина, не називаючи свого імені.

Інші студенти розповідали, що конкурс проводили за бажанням і ніхто нікого не змушував.

Під час оголеної посвяти нібито були присутні і співробітники Кемеровського державного університета - заступники з виховної роботи, прізвища яких першокурсниця не знала.

Після скандалу довкола оголених фото студентів декан історичного факультету вишу  Костянтин Юматов звільнився. Заяви про звільнення також написали обидва заступника декана: з навчальної роботи - Олексій Адаменко і з виховної - Роман Качур. Студентів за непристойні витівки вирішили не відраховувати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції