Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Президент Сбербанку назвав Росію країною-дауншифтером

На думку Грефа, Росія відстає в економіці від передових країн більше, ніж за часів промислової революції.

Росія програла конкуренцію у світовій економіці і потрапила до списку країн-дауншифтерів.

Про це заявив президент Сбербанку РФ Герман Греф під час Гайдарівського форуму.

"Ми програли конкуренцію, треба чесно сказати. І це технологічне поневолення, я б сказав, що ми опинилися в числі країн, які програють, в списку країн-дауншифтерів. Країни і люди, які зуміли адаптуватися вчасно і проінвестувати в це, вони переможці сьогодні. Країни, які не встигли адаптуватися до власної економіки, і всю соціальну систему, і всі інститути, вони будуть сильно програвати. І розрив буде більшим, ніж під час минулої індустріальної революції", - запевнив він.

За його словами, щоб виправити ситуацію, треба відмовитися від "старої радянської системи освіти "напхання" дітей колосальним обсягом інформації" і включитися в технологічну революцію.

"Майбутнє, на жаль, настало раніше, ніж його чекали, як завжди. Думаю, такі речі, як швидкість, масштаби (бо жодної держави, жодної людини, жодної компанії не залишиться поза цієї технологічної революції) потрібно усвідомити. І системні наслідки для всіх без винятку, хто хоче залишитися в тренді, не хоче стати дауншифтером - для цього не треба буде виїжджати в Індію, дауншифтер житиме тут. Якщо ми не хочемо залишитися країною-дауншифтером, нам потрібно, звичайно, починати дуже швидко бігти в цей бік", - додав президент Сбербанку.

Нагадаємо, раніше у Мінекономрозвитку РФ переглянули соціально-економічний прогноз на 2016 рік. На думку Кремля, бідних і безробітних росіян стане ще більше.

Залиште свій коментар

Вибір редакції