Президент Венесуели заявив про свій візит до Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він зазначив, що у нього запланована "інтенсивна і дуже важлива зустріч з президентом Володимиром Путіним".

Президент Венесуели Ніколас Мадуро оголосив, що відбуває з візитом до Росії.

"Ми зараз вилітаємо в Російську Федерацію, щоб розширити і зміцнити дипломатичні відносини і дружні зв'язки між нашими братніми країнами", - написав він у twitter.

Він зазначив, що у нього запланована "інтенсивна і дуже важлива зустріч з президентом Володимиром Путіним".

Фотогалерея В одній з найбільших лікарень Венесуели через брак води не працюють туалети і скасовують операції (7 фото)

ВідеоНа президента Венесуели скоїли замах з використанням безпілотника

Від вибуху постраждали семеро солдатів, сам Ніколас Мадуро травм не зазнав. Вибухи пролунали під час урочистої промови перед військовослужбовцями: раптом біля трибуни нависли дрони, які миттєво збили вартові снайпери. Коли солдати почали тікати, трансляцію раптово перервали. Мадуро був певен - за замахом на нього стоять опозиція та президент Колумбії. 

На президента Венесуели скоїли замах з використанням безпілотника

Інфляція у Венесуелі до кінця року може досягти мільйона відсотків. Нещодавно в країні провели деномінацію валюти, купюри якої вже досягали декількох десятків тисяч болівар, і підвищили мінімальну зарплату в десятки разів – тепер вона становить близько 30 доларів. У зв'язку з неефективними діями уряду і придушенням опозиції тисячі венесуельців тікають за кордон.

За даними МВФ, економічна ситуація у Венесуелі схожа з післявоєнною Німеччиною. Якщо справдяться прогнози, то через п'ять років кризи економіка Венесуели скоротиться на 50%. З-за кризи венесуельці навіть змушені вдаватися до бартеру – платити продуктами за послуги.

Залиште свій коментар

Вибір редакції