Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Подаруйте Марійці шанс на повноцінне життя

Дитині потрібна посилена реабілітація

Життя Паршиної Марії опинилося під загрозою ще в утробі мами. Близнюк дівчинки завмер на 27 тижні вагітності і у Марійки почалися ускладнення.

«Води мутнішали і на другому тижні в голівці виявили кісту 13 мм.Через 5 днів кіста збільшилася до 17 мм. Дитина народилася шляхом кесаревого, нас перевели у відділення для недоношених, де ми провели ще 2 месяці. На УЗД побачили, що нирки згорнулися від трупної отрути в неправильну форму. Диво, що вона вижила, говорили лікарі», - розповідають батьки Марійки.

Звичайно такі події негативно позначилися на подальшому розвитку дитини. Зараз Марійці 6 років і вона відстає у розвитку від однолітків, проте завдяки тривалим реабілітаціям має значні успіхи.

«Ми займаємося з нею кожну вільну хвилину. Зараз в Харкові в центрі реабілітації - це Машин шанс на повноцінне життя. Ми там пройшли один курс, але займатися потрібно, поки не напрацюєш вроджені рефлекси, як кажуть нам лікарі. Потрібно зібрати 24 000. Мені вкрай потрібна Ваша допомога», - каже мама Марійки.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку: 4149 4978 7247 3584 Паршина Євгенія Сергіївна

vk.com/parshinamashadcp

Залиште свій коментар

Вибір редакції