Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокуратура Швеції закрила справу проти Ассанжа та анулювала арешт

Розслідування справи про зґвалтування проти засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа припинено. 

Як повідомляє Metro.co.uk, це стало можливо через рішення робочої групи ООН з питань взяття під варту. У лютому 2016 року ця група вирішила, що Швеція і Великобританія позбавляють Ассанжа права на свободу.

Зазначимо, що від червня 2012 року Ассанж перебуває в посольстві Еквадору в Лондоні, побоюючись арешту і видачі Швеції.

При цьому Велика Британія поки не пояснила, чи надходив їм запит про видачу Ассанжа від американської влади, через який Ассанжа також можуть заарештувати.

Розслідування про зґвалтування проти Ассанжа почалося 2010 року - після того, як в США почали власне розслідування про розголошення секретних даних в публікаціях WikiLeaks.

Нагадаємо, влада США підготувала звинувачення на адресу засновника сайту WikiLeaks Джуліана Ассанжа і має намір домагатися його арешту. 

У період роботи попередньої адміністрації президента Барака Обами керівництво Мін'юсту встановило, що висунути звинувачення проти Ассанжа буде важко. Думка правоохоронних органів США стала змінюватися після того, як слідчі виявили докази, які, на їхню думку, вказують на те, що WikiLeaks відіграв активну роль у наданні допомоги колишньому співробітнику спецслужб Едварду Сноудену, який розкрив безліч секретних документів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції