Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Lifecell та провайдер "Тріолан" заблокували доступ до заборонених російських ресурсів

Доступ був відключений від ранку 19 травня.

Мобільний оператор lifecell і телекомунікаційний провайдер "Тріолан" заблокували доступ користувачів російських сайтів, які потрапили під заборону внаслідок санкцій. Про це повідомляє Інтерфакс.

Так, прес-служба lifecell повідомила, що доступ до відповідних ресурсів був відключений вранці 19 травня.

Так само і провайдер "Тріолан" закрив доступ до сайтів під забороною від 10 ранку 19 травня.

Як повідомив в коментарі агентству гендиректор провайдера "Тріолан" Вадим Сидоренко, компанія вирішила не чекати рекомендацій щодо можливих варіантів закриття доступу і вирішила діяти методами, які є в наявності у провайдера.

Нагадаємо, 15 травня президент України Петро Порошенко своїм указом увів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" щодо низки російських компаній. За інформацією, що міститься у додатку до рішення РНБО, пропонується терміном на три роки заблокувати активи російських сайтів "ВКонтакте", "Одноклассники", "Мейл.ру" та "Яндекс" та заборонити інтернет-провайдерам надавати доступ до вказаних ресурсів. 

Зазначимо, що у офісах провайдерів, на яких покладається втілення указу президента, кажуть, що поки вивчають можливості блокування і не впевнені, чи знайдуть необхідні інструменти. Зокрема наголошують, що для блокування знадобляться час та гроші, оскільки нині інструментів не мають. В "Укртелекомі" наголосили, що вже приступили до реалізації указу.

У забороненій "ВКонтакте" своєю чергою кажуть, що завжди намагалися бути "поза політикою" та пообіцяли захищати інтереси своїх користувачів, яких в Україні нараховують 16 мільйонів щомісяця. Ринок відреагував на заборону падінням акцій підсанкційного "Яндекса".

Відео Провайдери почали обмежувати доступ до російських сайтів

Залиште свій коментар

Вибір редакції