Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін дав два тижні ФСБ для отримання ключів шифрування в Інтернеті

Відповідальним за це був призначений глава ФСБ Олександр Бортніков і прем'єр-міністр Дмитро Медведєв.

Президент Росії Володимир Путін сьогодні, 7 липня після підписання "пакету Ярової" доручив ФСБ до 20 липня 2016 року знайти спосіб передачі ключів шифрування в Інтернеті.

Про це як повідомили у прес-центрі президента РФ.

Президент затвердив перелік доручень із питань окремих заходів державного регулювання у сфері протидії тероризму та забезпечення громадської безпеки.

"ФСБ Росії затвердити порядок сертифікації засобів кодування (шифрування) при передачі повідомлень в інформаційно-телекомунікаційної мережі Інтернет, визначивши перелік засобів, що підлягають сертифікації, а також порядок передачі ключів шифрування на адресу уповноваженого органу у сфері забезпечення безпеки Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

"Пакет Ярової" наказує всім "організаторам поширення інформації", які використовують "додаткове кодування" електронних повідомлень, надавати в ФСБ інформацію, що дозволяє "декодувати" все, що потрібно.

"Розробку та ведення уповноваженим органом у сфері забезпечення безпеки Російської Федерації реєстру організаторів поширення інформації в мережі Інтернет, що надають за запитом уповноважених відомств інформацію, необхідну для декодування прийнятих, що передаються, доставляються та (або) обробляються електронних повідомлень у разі їх додаткового кодування", - додали в прес-службі.

Нагадаємо, сьогодні, 7 липня, президент Росії Володимир Путін підписав прийнятий парламентом "пакет Ярової", запропоновані депутатом Іриною Яровою і сенатором Віктором Озеровым.

За словами Пєскова, разом із цим пакетом був підписаний перелік доручень уряду, яким кабінету міністрів доручається дуже чітко моніторити хід імплементації цього закону з тим, щоб при необхідності мінімізувати можливі ризики, пов'язані з фінансовими витратами, з використанням вітчизняного обладнання для зберігання інформації і так далі.

ТСН.uа зібрав усю інформацію про скандальний "пакет Ярової". Її ви можете прочитати за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції