Путін дав два тижні ФСБ для отримання ключів шифрування в Інтернеті

Відповідальним за це був призначений глава ФСБ Олександр Бортніков і прем'єр-міністр Дмитро Медведєв.

Президент Росії Володимир Путін сьогодні, 7 липня після підписання "пакету Ярової" доручив ФСБ до 20 липня 2016 року знайти спосіб передачі ключів шифрування в Інтернеті.

Про це як повідомили у прес-центрі президента РФ.

Президент затвердив перелік доручень із питань окремих заходів державного регулювання у сфері протидії тероризму та забезпечення громадської безпеки.

"ФСБ Росії затвердити порядок сертифікації засобів кодування (шифрування) при передачі повідомлень в інформаційно-телекомунікаційної мережі Інтернет, визначивши перелік засобів, що підлягають сертифікації, а також порядок передачі ключів шифрування на адресу уповноваженого органу у сфері забезпечення безпеки Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

"Пакет Ярової" наказує всім "організаторам поширення інформації", які використовують "додаткове кодування" електронних повідомлень, надавати в ФСБ інформацію, що дозволяє "декодувати" все, що потрібно.

"Розробку та ведення уповноваженим органом у сфері забезпечення безпеки Російської Федерації реєстру організаторів поширення інформації в мережі Інтернет, що надають за запитом уповноважених відомств інформацію, необхідну для декодування прийнятих, що передаються, доставляються та (або) обробляються електронних повідомлень у разі їх додаткового кодування", - додали в прес-службі.

Нагадаємо, сьогодні, 7 липня, президент Росії Володимир Путін підписав прийнятий парламентом "пакет Ярової", запропоновані депутатом Іриною Яровою і сенатором Віктором Озеровым.

За словами Пєскова, разом із цим пакетом був підписаний перелік доручень уряду, яким кабінету міністрів доручається дуже чітко моніторити хід імплементації цього закону з тим, щоб при необхідності мінімізувати можливі ризики, пов'язані з фінансовими витратами, з використанням вітчизняного обладнання для зберігання інформації і так далі.

ТСН.uа зібрав усю інформацію про скандальний "пакет Ярової". Її ви можете прочитати за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: