Путін наказав терміново перевірити боєготовність військ РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Війська кількох округів привели до повної бойової готовності.

Після наказу президента РФ Володимира Путіна 24 червня терміново перевірили боєготовність російських військ в кількох регіонах.

Про це повідомляє Міноборони РФ.

Згідно з наказом о 6-й ранку війська привели до повної бойової готовності.

"За задумом нагальної перевірки з 6:00 (за київським часом) у повному складі приводяться у вищий ступінь бойової готовності органи військового управління Центрального військового округу, частина військ і сил Південного і Східного військових округів, окремі об'єднання Повітряно-десантних військ, далекої і військово-транспортної авіації. Також до перевірки залучаються деякі об'єднання центрального підпорядкування", – розповів міністр оборони РФ Сергій Шойгу.

Нагадаємо, російська військова техніка та жива сила перекидається з території західного військового округу збройних сил РФ на територію Республіки Білорусь. Командування російських військ пояснило, що до Білорусі перекидають щонайменше 300 військових, оперативно-тактичні ракетні комплекси "Іскандер", БТР та винищувачі.

Відео Російський корабель ледь не врізався у ракетний крейсер США

Американське військово-морське командування оприлюднило відео російського військового корабля "Адмірал Виноградов", який мало не врізався в ракетний крейсер США.  

Російський корабель ледь не врізався у ракетний крейсер США

Залиште свій коментар

Вибір редакції