Путін: РФ призупиняє участь у ДРСМД і береться за розробку гіперзвукової ракети

Дата публікації
Перегляди
7006
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Путін: РФ призупиняє участь у ДРСМД і береться за розробку гіперзвукової ракети

Фото: Associated Press

РФ не збирається розпочинати діалог зі США.

РФ призупиняє участь у договорі про ракети середньої і меншої дальності у відповідь на рішення США.

Про це заявив президент РФ Володимир Путін.

Він також попросив міністрів закордонних справ і оборони "надалі не ініціювати ніяких переговорів з цієї проблеми", хоча всі пропозиції Росії "залишаються на столі".

Разом з цим Путін підтримав пропозицію російського міністра оборони Сергія Шойгу почати розробку гіперзвукової ракети середньої дальності наземного базування і створити наземний варіант морського ракетного комплексу "Калібр" - теж нібито у відповідь на дії США.

Президент РФ стверджує, що Росія не розміщуватиме ані в Європі, ані в інших регіонах світу зброю середньої і меншої дальності доти, доки там не з'явиться подібна американська зброя.

Нагадаємо, у п'ятницю, 1 лютого, США оголосили про рішення призупинити участь у ДРСМД від 2 лютого. Про цей намір США заявляли ще в середині січня. Цьому передувало звинувачення Росії у порушенні договору, оскільки остання, за словами представників американського Держдепу, розробляє крилаті ракети наземного базування середнього радіусу дії. І це прямо порушує договір. Президент США Дональд Трамп вже заявив, що Сполучені Штати розпочнуть підготовку військової відповіді на порушення Росією її зобов’язань

Докладніше про ракетний договір, чому США вирішили припинити у ньому участь, та які наслідки це матиме для світу читайте за посиланням.

США призупиняють участь у ракетній угоді з Росією

США призупиняють участь у ракетній угоді з Росією

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7006
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація