Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Родичів Путіна спіткала "епідемія" зміни прізвищ для приховування корупції – ЗМІ

Діти та екс-дружина відмовилися від гучного імені.

Родичів президента Росії Володимира Путіна спіткала "епідемія" зміни прізвищ через ймовірні спроби приховати корупцію у сім'ї.

Про це розповів в інтерв'ю для "Радіо Свобода" головний редактор тижневика "Собеседник" Юрій Пилипенко.

Пилипенко пояснив, що лише колишня дружина Путіна – Людмила – змінила після розлучення кілька прізвищ, і нині носить прізвище Очеретна.

Цікава тенденція щодо зміни прізвища екс-дружини президента РФ виплила після того, як до історичної будівлі Центру міжособистісних комунікацій на Воздвіженці, який курує Людмила, тоді ще Путіна, захотіли добудувати два поверхи.

"У той же час ми з'ясували, що генеральним директором є якийсь Очеретний. Це було давно, ніхто тоді не звернув уваги, ніякого зв'язку між Людмилою Олександрівною і Очеретним не було крім робочих відносин. І раптом, перевіряючи за даними руху майна, ми наткнулися на прізвище Очеретна. Ми знайшли ту саму квартиру Володимира Володимировича, його сім'ї, яка була зареєстрована на нього, на двох доньок і на Людмилу Олександрівну, пітерську квартиру, 193 квадратних метри. Зрозуміли, що після того, як Володимир Володимирович відмовився із якихось причин і доньки, правовласником спочатку стала Ольга Олександрівна Цамаєва - це сестра Людмили Олександрівни, а 24.09. 2015 року правовласником після Цамаєвої стала Очеретна Людмила Олександрівна", - пояснив Пилипенко.

Головред "Собеседника" пояснив, що перед тим, як стати Очеретною, Людмила Олександрівна після розлучення взяла дівоче прізвище – Шкребнєва.

"Один із документів, який у нас представлений про те, що вона володіє 100% акцій однієї із фірм, там ідеться, що це Шкребнєва Людмила Олександрівна. Це дочірня фірма від цього самого центру, який займається здачею, як ми зрозуміли, в оренду будівель на Воздвиженці. Там Людмила Олександрівна була під прізвищем Шкребнєва - це її дівоче прізвище. А вже трохи пізніше з'явилося прізвище Очеретна", - розповів Пилипенко.

Більше того, доньки Путіна теж мають різні прізвища – старша – спочатку була Фаасен, потім- Воронцова.

"Ми свого часу писали про Тихонову Катерину, там теж все зійшлося, йдеться про молодшу доньку Володимира Володимировича", - пояснив головред "Собеседника".

За словами Пилипенка, такі зміни прізвищ пояснюють необхідністю убезпечити родичів президента, однак, документація на різні прізвища прибуткових підприємств викликають сумніви у намірах безпеки.

Нагадаємо, що після розслідування агентства Reuters про доньку президента Росії Володимира Путіна, видання "Медуза" розповіло, чим займаються інші — не настільки близькі — родичі глави РФ, які носять його прізвище. Зокрема, двоюрідний брат президента очолював Рязанську обласну ліцензійну палату та входив до ради директорів двох банків — Російського земельного та Промислового ощадного.

Залиште свій коментар

Вибір редакції