Росія підняла за тривогою військову базу в Південній Осетії

Військові проведуть стрільби та навчання.

Російську військову базу в Південній Осетії підняли за тривогою для перевірки боєготовності.

Про це повідомив начальник прес-служби Південного військового округу РФ полковник Вадим Астаф'єв, передають РИА Новости.

"Більше двох тисяч військовослужбовців і більше однієї тисячі одиниць озброєння і військової техніки Російської військової бази Південного військового округу (ЮВО), дислокованої в Південній Осетії, були підняті за тривогою наказом командувача військами ЮВО генерал-полковника Олександра Дворнікова в рамках перевірки бойової готовності. Військова база отримала завдання висунутися в зазначений район на полігон Дзарцемі в Південній Осетії в складі механізованих колон", - сказав він.

У цьому районі відбудуться контрольні заняття з основних предметів бойової підготовки, в тому числі вогневої, тактичної, спеціальної, водіння бойових машин. Під час перевірки військові проведуть стрільби з бойових машин піхоти БМП-2, гранатометів і стрілецької зброї.

Зазначається, що бійці вдосконалюватимуть злагодженість під час переміщення на поле бою, маскування бойових машин, подолання мінно-вибухових загороджень і фортифікаційне обладнання позицій.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що Росія посунула "кордон" на окупованій території в Грузії ще на півкілометра. Зокрема, РФ встановила так званий ще один кордон в Абхазії на околиці сіл Бершуети та Собісі, де розташовані земельні ділянки мешканців, змістивши лінію на півкілометра. Про це повідомляє "Грузія Online".

Так, як заявив представник глави управи Горійського муніципалітету Давид Церцвадзе, росіяни встановили зелений банер, пересунувши старий "кордон" ще на 500 метрів далі. 

ВідеоОкупація за 20 км від столиці: як Грузію нашпигували російськими військовими

Залиште свій коментар