Росія почала відновлювати військові аеродроми в Арктиці

Раніше Міноборони РФ показало нову арктичну військову базу.

Міністерство оборони Росії відновлює мережу полярних аеродромів.

Про це заявив міністр оборони РФ, генерал армії Сергій Шойгу, передають РИА Новости.

"Відновлюється мережа полярних аеродромів, яка сприятиме розвитку транспортної і туристичної інфраструктури в Арктиці", - сказав він.

Шойгу зауважив, що пропозиції міноборони щодо вдосконалення військової інфраструктури Землі Франца-Йосипа були схвалені президентом Росії Володимиром Путіним ще 29 березня під час його роботи на острові Земля Олександри.

Фотогалерея Міноборони РФ вперше показало військову базу в Арктиці (11 фото)

Нагадаємо, Міноборони Росії показало військову базу "Арктичний трилисник", яка була зведена для військовослужбовців на острові Олександри архіпелагу Земля Франца-Йосипа в Арктиці. У "трилиснику" можуть проживати до 150 військовослужбовців протягом півтора року.

Росія провела масштабні випробування військової техніки в Арктиці. 19 лютого фахівці Головного автобронетанкового управління Міноборони Росії і представники промисловості почали випробування нових зразків озброєння, військової і спеціальної техніки в умовах Арктики. 

На сучасних зразках снігоболотохідної техніки випробувальники пройшли складний маршрут від селища Тіксі (Республіка Саха (Якутія)) до острова Котельний і назад льодовим покриттям моря Лаптєвих, протоками між островами і прибережною зоною. 

Раніше в Міноборони РФ повідомили, що у 2017 році російські військові проведуть понад понад 2,8 тис. навчань. У вересні цього року РФ разом із Білоруссю проведе стратегічне навчання "Захід-2017".

Між тим, 1 лютого в акваторії Чорного моря відбулися масштабні навчання НАТО під назвою "Щит моря". Тренування з участю 8 країн, в тому числі і України, тривали до 10 лютого. 

ВідеоУкраїнці єдині у світі подужали виконати спецоперацію НАТО в Арктиці

Залиште свій коментар