Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія провела випробування ядерної енергоустановки - РосЗМІ

РФ випробували енергоустановку до крилатої ракети "Буревісник".

В Російські Федерації відбулися випробування ядерної енергетичної установки для крилатої ракети "Буревісник".

Про це повідомляє ТАСС, з посиланням на власні джерела.

За інформацією агентства, під час випробувань підтвердилися заявлені характеристики реактора, що забезпечують необмежену дальність польоту ракети.

"У січні на одному з полігонів успішно завершений найважливіший етап випробувань крилатої ракети комплексу" Буревісник "- випробування ядерної енергетичної установки", - розповіло джерело у військових колах.

Нагадаємо, в п'ятницю, 1 лютого, США оголосили про рішення призупинити участь у ДРСМД з 2 лютого. Про це намір США заявляли ще в середині січня. Цьому передувало звинувачення Росії в порушенні договору, оскільки остання, за словами представників американського Держдепу, розробляє крилаті ракети наземного базування середнього радіусу дії. І це прямо порушує договір. Президент США Дональд Трамп уже заявив, що Сполучені Штати почнуть підготовку військового відповіді на порушення Росією зобов'язань.

Путін у свою чергу заявив, що РФ призупиняє участь у ДРСМД і починає розробку гіперзвукової ракети.

Детальніше про ракетний договір, чому США вирішили припинити участь у ньому і які наслідки це матиме для світу читайте за посиланням.

Відео Міністри оборони країн-членів НАТО обговорять порушення Росією договору про виготовлення ракет

Російські ядерні боєголовки знову загрожують Європі, кажуть в НАТО. А Москва і Вашингтон на порозі нової гонки озброєнь - про це вже попереджають експерти. В Брюссель злітаються міністри оборони країн НАТО - обговорити, як жити в світі і де буде багато російських ракет. 

Міністри оборони країн-членів НАТО обговорять порушення Росією договору про виготовлення ракет

Залиште свій коментар

Вибір редакції