Росія веде подвійну гру в Сирії - голова Міноборони Німеччини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Урсула фон дер Ляйєн різко розкритикувала політику Москви на Близькому Сході.

Міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляйєн назвала дії Росії в Сирії цинічними, а також звинуватила Москву у веденні подвійної гри. Про це вона заявила в інтерв'ю, опублікованому в середу, 10 лютого, в газеті Die Zeit. 

"Росія веде подвійну гру. З одного боку, Росія піддає населення Алеппо килимовим бомбардуванням і одночасно виступає на женевських переговорах за те, щоб в Сирії не був втрачений який би то не було державний порядок і між сторонами конфлікту відновилася довіра", - зазначила керівник Бундесверу .

Нагадаємо, раніше дії Москви різко розкритикувала німецький канцлер Ангела Мерекль. Вона заявила, що "шокована" бомбардуваннями, які здійснює російська авіація в Сирії.

Відео Ангела Меркель звинуватила Москву у стражданнях десятків тисяч сирійців

У четвер, 11 лютого, світова спільнота обговорить в Мюнхені шанси на відновлення переговорів щодо міжсирійську врегулювання. У конференції візьмуть участь глави МЗС 17 держав, у тому числі США, Росії, Саудівської Аравії, Ірану та Туреччини.

Цим країнам належить ключова роль у справі врегулювання громадянської війни в Сирії, що триває вже п'ять років.

Серед тем обговорення: розширення гуманітарної допомоги цивільному населенню в Сирії і підготовка умов для припинення вогню. Переговори по міжсирійську врегулювання в Женеві були перервані через п'ять днів після їх початку і повинні поновитися 25 лютого.

Відео Ангела Меркель нажахана російськими бомбуваннями Сирії

Залиште свій коментар

Вибір редакції