Російська "Зарубежнефть" скасовує угоди з Іраном через американські санкції – Reuters

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сторони планували наростити обсяги видобутку нафти.

Російська державна компанія "Зарубежнефть" розриває угоди з іранськими нафтогазовими компаніями через американські санкції.

Про це кілька джерел у російській компанії повідомили агентству Reuters.

"Зарубежнефть" залишила всі проекти в Ірані через санкції. Ми втратили б дохід в іноземній валюті, якщо б нас зачепили санкції", - розповіло одне із джерел.

Державна нафтова компанія Ірану та "Зарубежнефть" підписали угоду про розробку двох нафтових родовищ на території ісламської країни. Документ був розрахований на 10 років, під час яких сторони планували збільшити видобуток нафти з 36 тисяч барелів щоденно до 48 тисяч. Вартість розробки родовищ становила приблизно 674 мільйони доларів. У разі успішного виконання угоди ці два родовища за 10 років дали б приблизно 67 мільйонів барелів нафти.

Раніше Трамп оголосив про вихід з ядерної угоди з Іраном, укладеної в 2015 році разом з Росією, Китаєм, Великою Британією, Францією і Німеччиною. Також було оголошено про відновлення дії санкцій проти Тегерана, котрі, згідно з планом дій, знімалися в обмін на закриття ядерної програми. Санкції почнуть діяти від 4 листопада 2018 року.

ВідеоСША запровадили нові санкції проти Ірану

У санкційний список потрапили три компанії та шестеро осіб, які пов’язані із Корпусом вартових Ісламської революції. Це гілка Збройних Сил Ірану, створена після революції 1979 року. В американському Мінфіні кажуть, що санкції спрямовані проти тих, фінансував злочинну діяльність корпусу.

США запровадили нові санкції проти Ірану

Залиште свій коментар

Вибір редакції